![Λέβητας πέλλετ ADGREEN 55 ΚW στα Καλύβια Αττικής](https://www.adtherm.gr/wp-content/uploads/2012/12/kalivia-420x280_c.jpg)
Εξοικονόμηση ενέργειας και χρημάτων που θα ξεπεράσει το 60% θα πετύχει χάρη στην τοποθέτηση ενός λέβητα πέλλετ ADGREEN 55 KW o κ. Γιάννης Παπαδόπουλος από τα Καλύβια Αττικής, που εμπιστεύτηκε την ADTHERM για να αντικαταστήσει τον λέβητα πετρελαίου που μέχρι πρότινος χρησιμοποιούσε.
Ο λέβητας ADGREEN 55 ΚW συνδέθηκε στο υπάρχον υδραυλικό δίκτυο και καλύπτει τις θερμικές ανάγκες δύο διπλανών μονοκατοικιών, συνολικού εμβαδού 300 τ.μ.