![Κλιματιστικό στη Γανόχωρα Πιερίας](https://www.adtherm.gr/wp-content/uploads/2015/08/ganoxwra-mesa-420x280_c.jpg)
Κλιματιστικό μηχάνημα για μια… ζωή εξασφάλισε ο κ. Λευτέρης Πανταρίδης από τη Γανόχωρα Πιερίας, που εμπιστεύτηκε την ADTHERΜ στην επιλογή του και προμηθεύτηκε ένα inverter μηχάνημα 18.000 btu.
H ψύξη και η θέρμανση του σπιτιού του έγινε πλέον εύκολη υπόθεση, χάρη στον υψηλό βαθμό απόδοσης του κλιματιστικού μηχανήματος (ενεργειακής κλάσης Α+++), το οποίο καλύπτεται από εργοστασιακή εγγύηση 10 ετών, που σε συνδυασμό με το υπεύθυνο after sales service της ADTHERM, το καθιστά “αθάνατο” στο χρόνο!